Studentski Centar u Zagrebu kroz povijest

Povijest Studentskog Centara u Zagrebu

Da biste prelistali odabrane dijelove monografije o povijesti Studentskoga centra u Zagrebu kliknite ovdje (za listanje povucite stranicu na gornjem ili donjem kutu stranice, kliknite na strelice koje će se pojaviti prelaskom miša izvan lijevog ili desnog ruba stranice ili koristite klizač ispod monografije, za uvećanje stranice kliknite dvostruko na samu stranicu ili kliknite na ikonicu u gornjem desnom kutu web stranice a za povratak ponovo kliknite dvostruko na samu stranicu, pritisnite tipku ESC ili kliknite ponovo na ikonicu u gornjem desnom kutu web stranice) a da biste otvorili cijelu monografiju u PDF formatu kliknite ovdje.

Kontakt osobe za više informacija

Damir Ivšić, dipl. ing., voditelj projekta
arcitec@zg.t-com.hr

Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt i izradu internetske stranice je sufinancirala Europska unija.

Sufinanciranje iz Europskih strukturnih i investicijski fondova

Projekt i izrada internetske stranice su sufinancirani iz Europskih strukturnih i investicijskih fondova.

Operativni program konkurentnosti i kohezija

Projekt i izrada internetske stranice su sufinancirani iz Operativnog programa konkurentnosti i kohezija.